Osalemistingimused

Osalemistingimused

Osalemistingimused

Osalemistingimused

Osalemistingimused
Osalemistingimused

Osalemistingimused

ÜLDINE INFO
Ostureede on WebShopperi poolt korraldatav igakuine soodsa ostlemise päev, kus eelkõige WebShopperi kasutajad aga ka teised veebipoed pakuvad 24-tunni jooksul ostjatele oma parimaid sooduspakkumisi.

Ostureede kampaania on uus ja seda ei ole varem korraldatud. Esimene kampaania algab 10.02.2017 ja see saab toimuma edaspidi iga kuu teisel reedel.

Ostureede idee pärineb USAs ja mujal maailmas üsna levinud Black Friday (must reede) ideest, mille eesmärgiks on samuti pakkuda selle päeva vältel uskumatuid soodustusi tarbijatele. Samas avaneb e-poodidel selle kampaania kaudu hea võimalus ennast promoda ja reklaamida.

OSALEMINE E-POODIDELE
WebShopperi e-poe platvormi kasutajale on Ostureedel osalemine tasuta. Osaleda võivad kõik WebShopperi veebipoed. Osalemine teistele veebipoodidele maksab 50 eurot (millele lisandub käibemaks) e-poe kohta. Sealjuures alates kolmandast e-poest pakume soodustust -20%.

NB! Kui soovid Ostureedel TASUTA osaleda, siis tee endale e-pood WebShopperiga, mille pakettide hinnad algavad juba 19€/kuus. Täpsem info SIIN.

E-poodide pakkumised kuvatakse Ostureede kampaanialehel juhuslikus järjekorras või vastavalt Ostureede valikule.

TOETAJAD
Kui soovid Ostureede kampaaniale toetajaks hakata, võta palun ühendust info@ostureede.ee. Toetaja panus on 200 €, mille eest kuvatakse toetaja ettevõtte logo kampaanialehe jaluses ning kajastatakse meedias ja Osturede Facebooki lehel.

SOOVID OSALEDA?

KLIKI SIIA, ja täida liitumisvorm.

Peale liitumisvormi täitmist lisab Ostureede administraator teie ettevõtte kampaania lehele üles ja kui osaleja ei ole WebShopperi e-poe kasutaja, siis väljastab ettemaksu arve, mis tuleb tasuda enne kampaania algust.

Liitu ka kampaania Facebooki lehega, kutsu osalema head sõbrad, kliendid ja koostööpartnerid! Facebooki lehega liitujatele on tulemas erisoodustused.
Ostureede @ 2024 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper